Osvěžte svůj obličej! 4 rychlé typy na krásnou pleť po dlouhé noci

Dlouhá a bujará noc může zanechat svou daň na vaší pleti. Dala jsem dohromady 4 lehké tipy pro krásnou pleť i v případě kocoviny.

Ošetřete opuchliny

Alkohol způsobuje zánět a zadržování tekutin, což může vést k opuchlému a nafouklému obličeji. Ráno si směle opláchněte pleť studenou vodou a jemně ji promasírujte pro uvolnění otoku. Dalším trikem je použití chlazených čajových sáčků nebo plátků okurek na zavřené oči po dobu 5 až 10 minut. Stačit bude dokonce i pytlík hrachu z mrazáku! A nakonec, rychlá masáž tlakových bodů pomůže s odvodněním tekutin – používejte klouby ukazováků a jemně zatlačujte a uvolňujte v oblasti podél orbitálních kostí okolo očí.

Hydratujte

rsz_water-droplet-splash

Dehydratace je běžným příznakem kocoviny. Je užitečné osvěžit svoje tělo dostatečným příjmem tekutin, ale také štědrou dávkou hydratace pro největší orgán vašeho těla – vaší kůži! Použijte hydratační sprej na obličej k hydrataci pleti po celý den a uklidňující krém se složkami, které vážou vlhkost (např. kyselina hyaluronová), během rutinní péči o pleť. Zkombinujte to s pitím ovocných šťáv namísto kofeinu pro hydrataci zevnitř ven a jste na správné cestě.

Detoxikujte

rsz_853-how-much-fruit-you-eat-every-day

Ráno snězte kousek ovoce s vysokým obsahem fruktózy, jako je například plátek melounu nebo jablka. Fruktóza (typ cukru) pomáhá játrům rychleji rozkládat a zpracovat alkohol. Speciální detoxikační ošetření pleti poskytují korejské pleťové masky, které pomáhají čistit a detoxikovat pokožku. Bonus navíc je, že jakmile maska nabere gumové hmoty, je okamžitě chladná na dotek, co pomáhá uklidnit podrážděnou pleť.

Nezapomeňte! Zbavit toxinů se musíte zejména zevnitř!

V tomto rsz__mg_0836případě, vám mohu doporučit detoxikační nápoj detoxikační nápoj prodetox, který je mým spolehlivým partnerem pro náročné rána již nějaký ten čas.

Zmírněte zánět

Pomozte zmírnit zánět a vyhněte se slunci (nebo použijte ochranný krém s UV faktorem) za užití antioxidantů. Jakékoliv koncentrované sérum s přísadami jako vitamin C, vitamin E, propolis, nebo rostlinné látky z růže či camu camu pomůžou zmírnit zánět. Jak bylo prokázáno v nedávných studiích, pravidelné užívání antioxidantů může pomoci uklidnit kožní problémy a nedostatky, které často trápí pokožku po dlouhé noci, po které oxidace mazu na pleti může vést k jejímu podráždění.

 

Doufám, že tyto tipy vám pomohou a vy budete krásná i během kocoviny 🙂

Osvěžte svůj obličej! 4 rychlé typy na krásnou pleť po dlouhé noci

0 Comments
Next Post
Rady od maminky v peci o plet