RECENZE: Face-Up! – Kosmetický přístroj na domácí léčbu akné

Face-Up přístroj na domácí léčbu akné recenze

Rychlá navigace v recenzi

Akné. Strašák snad každého puberťáka. Mě si ve 13 letech také našlo. A nebylo to nic příjemného. Hormony mnou mávaly, jak se jim zachtělo a nejvíce si to odnesla moje pleť. Právě tehdy jsem se o ni začala více zajímat. Byla jsem mladá a můj vzhled byl tehdy pro mě jednou z nejdůležitějších věcí.

Péče o pleť se tehdy stala mou malou závislostí. Začala jsem zkoušet různé kosmetické produkty, pravidelně navštěvovat kosmetičku, zašla za dermatologičkou… Kombinací všech možných způsobů léčby se mi akné zlepšilo, avšak nezmizelo úplně. Dodnes mi po něm zůstaly malé jizvičky. Nemluvě o TĚCH dnech v měsíci, kdy mám pleť opět posetou červenými pupínky.

Přístroj Face-Up jsem dostala jako dárek. Chtěla jsem ho vyzkoušet už nějakou tu dobu, a proto když mi ho přítel daroval, byla jsem celá bez sebe. Pro ty, které Face-Up ještě neznáte, vám přiblížím pár faktů o něm.

 

O přístroji Face-Up

Face-Up je přístroj pro domácí léčbu akné. Na jeho vývoji pracoval celý tým vědců, lékařů a techniků z Vysokého učení technického v Brně, Biofyzikálního ústavu AV a lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni po dobu 10 let. Jedná se tedy o český výrobek.

Otcem tohoto výzkumu byl pan Ivan Rampl (v té době profesor na VUT v Brně). Středem jeho zájmu bylo impulsní magnetické pole, které má v medicíně široké využití, zejména v oblasti rehabilitace. Co se týče kožních benefitů, díky svým příznivým účinkům může pomoct odbourat celulitidu či vyléčit lupénku.

hlavice přístroje na akné face up
Hlavice přístroje

Jak přístroj Face-Up funguje?

Samotný přístroj se skládá z hlavice a držáku, přičemž v jeho horní části se skrývá celé kouzlo. Fungování přístroje Face-Up je založeno na kombinaci 3 prvků:

1. impulsního magnetického pole – stimuluje tvorbu kožního mazu, díky čemuž se kožní mazové žlázy méně zaněcují

2. impulsního světelného pole – červené světlo napomáhá k regeneraci pokožky a hojení jizev

3. tepelného záření – působí blahodárně na metabolismus kožních buněk

Chronickým akné sice netrpím, avšak produkci kožního mazu mám nadměrnou a jizvičky po akné mě trápí dodnes. Pojďme se tedy podívat, jestli mi s těmito problémy přístroj Face-Up dokáže pomoci.

 

face up pristroj na domaci lecbu akne po zapnuti
Face-Up! po spuštění

Co najdete v balení Face-Up?

Balení Face-Upu je velmi praktické. Jednotlivé díly jsou pěkně uspořádané v plastovém držáku, takže vám samotný obsah krabičky „nechrastí“ v rukou.

V krabičce Face-Up najdete:

1. Uživatelskou příručku – návod, jak přístroj používat, bezpečnostní instrukce a návod na čištění a údržbu

2. Samotný přístroj Face-Up

3. Nabíječku – nebo spíše adaptér (po celou dobu fungování musí být přístroj zapojen do elektřiny)

4. Praktické pouzdro – vhodné pro cestování

 

Moje zkušenost s přístrojem Face-Up

Dnes je to už 2. měsíc, co přístroj používám a musím říct, že jsem s jeho účinky nadmíru spokojená. Používám ho 2 – 3krát týdně, v závislosti na stavu mé pleti. Pokud vidím, že produkce mazu je velmi vysoká, Face-Up aplikuji každý den.
Pokud jste fanynkou přírodní kosmetiky tak jako já, Face-Up je skvělým „umocňovačem“ jejích účinků. Myslím, že v tomto případě dokáže kombinace přírody a vědy doslova zázraky 🙂
Pokud vás zajímá, které přírodní látky jsou vhodné pro aknózní pleť, přečtěte si tento článek.

Jaké výsledky pozoruji na své pleti po 2 měsících používání Face-Up?

✓   produkce mazu se „zklidnila“, zejména v oblasti T-zóny

✓   jizvičky po akné pomalu mizí

✓   pleť je pružnější, svěžejší a celkově vyrovnanější

Jaké má nedostatky přístroj Face-Up?

✘   výsledky se objevily až po zhruba týdnu a půl používání

✘   po zapnutí přístroj bliká, což je dost nepříjemné, zejména pro oči. Doporučuji je mít tedy po dobu       aplikace zavřené!

Funguje Face-Up i při léčbě kožního ekzému?

I přesto, že účinky přístroje Face-Up jsou (zatím) prokázány pouze při léčbě akné, dovolím si tvrdit, že může být užitečný i při jiných kožních onemocněních. Proč?
Mého přítele trápí už několik let ekzém na obličeji, konkrétně na nose a čele. Proto se rozhodl, že Face-Up vyzkouší. Momentálně ho používá již 3. týden (aplikuje ho každý den po dobu 10 minut) a zdá se, že ekzém se mu zlepšil.

 Přístroj Face-Up koupíte TU.

Pár slov na závěr

Nezapomínejte, že léčba akné není sprint ale běh na dlouhé tratě. Totéž se týká i přístroje Face-Up. Neočekávejte, že už po prvním použití budete mít pleť jako porcelánová panenka. Pokud však budete mít strpení, pevně doufám, že výsledky se dostaví.

Máte s tímto přístrojem zkušenost? Dejte mi vědět níže v komentářích,

Vaše Soňa


 

RECENZE: Face-Up! – Kosmetický přístroj na domácí léčbu akné

0 Comments
Previous Post
tmave kruhy pod ocima a priciny jejich vzniku a odstraneni
Next Post
detoxikační pleťová maska ze zelených superpotravin diy