šípkový olej od značky Saloos recenze

Saloos Šípkový olej

135 Kč
Share on Facebook

Jaký  problém řeší? K čemu je vhodný? Hlavní složka produktu Testované na zvířatech? Parfemace
Reganeraci, hydrataci, hojení jizev Všechny typy pleti Šípkový olej Ne Velmi příjemná

BIO Šípkový olej značky SaloosUdělala jsem si radost a pořídila jsem si šípkový olej. Miluju podzim a s ním se pojí i trhání šípků. Je to moje srdeční záležitost, zajedu do Orlických hor a na svém oblíbeném místě trhám a trhám a pak suším a suším a pak z toho dělám čaj. Zasnila jsem se, tak pojďme raději zpět k oleji.

Je od ryze české firmy z Břeclavi jménem Saloos. Je to poměrně známá značka a jednoznačně patří k mým oblibeným. Zabývá se aromaterapií a výrobou olejů. Ten šípkový je BIO a disponuje příslušným bio certifikátem.

Je vhodný zejména pro suchou pleť, na vrásky a k hojení jizev. Já jsem ho využila právě k zahojení jizev po pupínkách a k mírné hydrataci, která se navíc teď v zimě hodí. Můžete ho použít i na vlasy (jsou pak krásně lesklé) a celé tělo. Je to univerzální olej. Jo, a může se i jíst.  Je bez chemikálií a prostě zkrátka je úžasný. Má krásnou tmavě oranžovou barvu a voní po šípku, taky po čem jiném, že?

Přírodní šípkový olej SaloosVLASTNOSTI ŠÍPKOVÉHO OLEJE

Jaké má dle Saloos vlastnosti? Tak především olej obsahuje vitamíny, které naše pleť potřebuje, hlavně C a A. Díky šetrnému zpracování za studena si olej zachovává co nejvíce důležitých látek.  Dále obsahuje antioxitandy, karetoidy a mastné kyseliny. Všechny tyto složky bojují proti stárnutí pokožky a vysoušení pleti. Balení a aplikace je super, má totiž tzv. “pipetu” k jednoduchému odebrání oleje. Pro ty co neznají, je to vlastně odborný název pro kapátko.

 

POUŽÍTÍ ŠÍPKOVÉHO OLEJE

Používám ho většinou na noc, ale někdy i na den (rychle se vstřebá a vůbec netvoří mastný film, což je asi jediný olej s kterým mám takovou zkušenost). Na den ho dávám, když “funguju” bez make-upu. Výsledky jsou takové, že moje pleť je luxusně hebká, vypnutá a pomalu se zatahují červené flíčky. Je důležité před nanesením oleje mít navlhčenou pleť, aby se krém lépe vstřebal. Používejte ho opravdu málo, větší množství je zbytečné a účinky tím stejně nevylepšíte. Pleť si vstřebá to, co potřebuje.  Používám na obličej 2-4 kapky a na vlasy 6 kapek.

VERDIKT

Tento olej je boží a proto dostává boží známku 5 hvězdiček. Cena je myslím velmi dobrá, 135 Kč/ 20 ml. Možná ho zkusím i ochutnat, na Saloos psali, že to jde :).

BIO šípkový olej od značky Saloos koupíte např. TADY.

Šípkový olej

0 Comments
Previous Post
korejska cistici pena s hlemyzdim extraktem na plet od znacky mizon
Next Post
Dulcia Oční Krém Recenze

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker