ziaja kozi telove mleko recenze a zkusenosti

Ziaja Kozí tělové mléko

119 Kč
Share on Facebook

Tohle tělové mléko je zkrátka paráda. Je od firmy Ziaja, což je polská farmaceutická společnost, která se snaží specializovat na výrobky, které obsahují bylinky, vitamíny, oleje a jiné netradiční složky (kozí mléko, mořské řasy, růžové máslo, proteiny z hedvábí, pomerančové máslo aj.). Netestují je na zvířatech a produkty neobsahují látky způsobující akné.

No a mně se právě dostalo do rukou kozí mléko a jsem z něj hodně nadšená. Proč? To vám hned povím.

Moje heslo zní: co se dá sníst, je dobré i na pokožce těla. Takže když si na sebe mažu kozí mléko, je to úplně v pořádku. Vzhledem k tomu, že je nepraktické mazat na sebe čerstvé kozí mléko (i třeba proto, že má specifickou vůni a nemusí všem vyhovovat), najdeme tento zázrak přírody v celé kozí řadě od Ziaji.

SLOŽENÍ

Mléko obsahuje proteiny z kozího mléka, které vyživují a vyhlazují pokožku a chrání ji před volnými radikály. Mimo to obsahují i vitamín A a D a vápník. Další prospěšné látky ve výrobku jsou např. Magnesiumsulfát (zabraňuje infekcím), sójový olej (hydratační účinky). A mléko neobsahuje žádné parabeny (konzervační látky, které můžou mít negativní účinky na hormonální procesy v těle).

slozeni ziaja koziho teloveho mleka

POUŽITÍ

Ale pojďme zpět k tomu, proč mi to mlíčko tolik vyhovuje a jsem z něj nadšená.

Je určeno na normální nebo sušší pokožku, a vzhledem k tomu, že já mám dost suché nožky, těšila jsem se na výsledky. Hned při prvním namazání jsem cítila znatelný rozdíl oproti jiným mlékům, ačkoliv je hutnější, ihned se vstřebá a vytvoří na pokožce krásný film.

Tonus pokožky je znatelně zlepšený, dodal mojí pokožce energii. Také doporučuju nanášet po epilaci, kdy jsem cítila příjemné zklidnění oholené pokožky. A použila jsem ho i po opalování, což bylo další super rozhodnutí, protože pokožka je po opalování citlivější na dotek a je taky dost vysušená, což jsem vyřešila aplikaci mléka. Řeknu vám, krásný pocit to je… Nesnáším mastná mléka, u kterých musíte ještě půl hodiny čekat, než se vstřebá. Tohle rozhodně nelepí a nezanechá mastný film. Po +- 2 minutkách jsem si mohla vzít pyžamo a zachumlat se celá namazaná do peřin. Někdy jsem měla problém s tím, že jsem se večer namazala mlékem a ráno jsem mohla znovu, ovšem ne u tohoto mlíčka, což považuji za další plus.

Co se týče aplikace, balení má pumpičku, a to dost oceňuju, jen přijdu, zapumpuju a můžu mazat. Už žádné třepání a nečekané vystříknutí výrobku jinam, než potřebujete. Vůně je dost charakteristická, nejsem si úplně jistá, jestli z toho cítím kozu, ale je dost podobná Nivee nebo Induloně, suma sumárum parfemace je dost lehká, takže další plus.

ziaja kozi telove mleko pouziti a zkusenosti

VERDIKT

Celkově hodnotím mlíčko plným počtem hvězdiček, opravdu mě přesvědčilo natolik, že bude mojí stálicí v koupelně. Za 400 ml zaplatíme pouhých 121 Kč, to je myslím super cena za takovou kvalitu. Co na to říkáte? Zkoušeli jste další výrobky od Ziaji? Pište, pište do komentářů, těším se na vaše postřehy.

Vaše Ala


Kozí tělové mléko

0 Comments
Previous Post
cistici maska s aktivnim uhlim show soaphoria
Next Post

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker