Pilaten Korejská maska na černé tečky

159 Kč
Share on Facebook

K čemu slouží? Na jaký typ pleti je produkt vhodný? Hlavní složka produktu Testované na zvířatech? Parfemace
odstranění černých teček, vyčištění T-zóny problematická pleť se sklonem k mastnotě
  • bambusové uhlí
  • aloe vera
  • kolagen
Nezjistila jsem Neutrální

Dnes testuji další produkt korejské kosmetiky, tentokrát velmi známou “černou masku”, která je hodně diskutovaná a slibuje zázračné účinky. Na internetu je o ní hodně videí, které slibují takřka zázraky, zbavení černých teček, ucpaných pórů a mastnoty. Reklamu mají vyřešenou efektivně. Opravdu tohle všechno dokáže? Tak pojďme ji otestovat.

SLOŽENÍ KOREJSKÉ MASKY PILATEN

Jaké dvě nejdůležitější složky obsahuje? Tou první je bambusové uhlí, které přirozeně absorbuje nečistoty. Je to přírodní látka z bambusu, která má detoxikační účinky a udržuje správné PH pleti.

Druhou nejdůležitější složkou je Aloe Vera, které proniká hluboko do pleti, kde ji čistí a vyživuje díky obsahu vitamínu E.

POUŽITÍ KOREJSKÉ MASKY PILATEN

Testovala jsem masku s mojí kamarádkou. Zmínila jsem se o ní a hned ji taky chtěla vyzkoušet. Udělaly jsme si spolu “černý testovací večer” a výsledky jsou následující. Než vám prozradím výsledek, chtěla bych říct, že obě se pečlivě staráme o svoji pleť a pravidelně ji čistíme. Kamarádka má mastnější T-zónu, no a já, vždyť víte, černé tečky a čas od času ještě nějaký ten pupínek. Mám tedy o dost problematičtější pleť.

Tak tedy, masku jsme namazaly na vyčištěný obličej a nechaly působit. Dost nás překvapila konzistence, byla taková hodně tekutá a maska se ne úplně dobře nanášela. Lepší je k aplikaci použít štěteček. V návodu jsme se dočetly, že máme nechat masku působit 15-20 minut. Nicméně my jsme musely nechat déle, cca 30 minut, než šla bez problémů sloupnout.

Výsledek? Tak nějak průměrný, bohužel. Co jsme na ní ocenily je fakt, že dokáže velmi dobře odstranit mastnotu z pleti a také odumřelé buňky. Černé póry také odstranila, ale pouze minimálně. Může to být ale zapříčiněno tím, že se o pokožku dobře staráme a tak skoro žádné nemáme. A nebo jsme od ní moc očekávaly… přeci jenom ty videa vás docela naočkují na skvělé výsledky, že? Věřím, že na pleti, která má hodně ucpaných černých pórů, udělá zázrak a možná tam budou i ty bílé čepičky, které jsou právě na těch reklamních fotkách a videích. Neříkám, že nás maska úplně zklamala, ale když nasadí tak vysoké očekávání…

Ale abych to shrnula tak:

+  zbaví mastnoty

+  funguje jako peeling

+  odstraní bílé čepičky u pórů, které nejsou hluboké

+  stáhne pleť

  neodstraní hloubkově póry

VERDIKT

Doporučuji masku všem, kdo má mastnější pleť, protože na tu určitě pomůže. S kámoškou jsme se shodly na stejném hodnocení, tedy 4 hvězdičky.

Vaše Ala

Korejská maska na černé tečky

0 Comments
Previous Post
Dulcia Oční Krém Recenze
Next Post
Erborian čisticí krém detox 7 herbs recenze a použití
uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker