Recenze na hyaluronové sérum proti vráskám od značky Saloos

Saloos Hyaluronové sérum

238 Kč
Share on Facebook

K čemu slouží? Na jaký typ pleti je vhodný? Hlavní složka produktu Testované na zvířatech? Parfemace
regeneraci a výživu pleti všechny typy kyselina hyaluronová (HA) Ne bez vůně

Přichází doba opalování a vy určitě řešíte, jak správně připravit pleť na tuto super sezónu.  Já svoji pleť připravuji tím, že ji neustále dávkuji různé olejíčky a mazáníčka (samozřejmě vše na přírodní bázi). Nyní zkouším hyaluronové sérum od firmy Saloos. Kyselina hyaluronová je zázrak sama o sobě, používá se v medicíně např. při operaci očí nebo v plastické chirurgii. Má schopnost na sebe vázat vodu a tím vypíná a hydratuje pokožku. Avšak my ji v těle máme přirozeně, např. v kloubech a v kožních tkáních. A protože ji časem ubývá, je důležité ji do těla nebo na tělo dodat externě.

Saloos je česká firma a na náš trh dodává certifikované přírodní biovýrobky. Já jsem třeba závislá na jejich šípkovém oleji, recenzi si můžete přečíst zde.

Účinky kyseliny hyaluronové

Jaké jsou účinky kyseliny hyaluronové ve zkratce?

  • hydratuje
  • regeneruje
  • na kůži vytvoří ochraný film
  • vyhlazuje vrásky
  • urychluje hojení
  • pomáhá při hojení jizev

To je ale pěkná škála účinků a navíc tohle sérum obsahuje 2 druhy kyseliny hyaluronové, nízkomolekulární a vysokomolekulární, které vzájemně vytvoří dlouhodobý účinek na pokožce. Saloos tvrdí, že v séru je obsažený patentovaný antiage komplex, který intenzivně regeneruje pokožku.  Dávkování je velmi příjemné, pumpička funguje spolehlivě. Možná ten obal působí trochu levně, je celý z plastu, divím se, protože se jedná o poměrně drahý výrobek. Konzistence gelu je velmi příjemná a gel je průhledný a bez vůně.

Použití séra z kyseliny hyaluronové na ruce

Proč používat kyselinu hyaluronovou?

Proč ho používám já? Tak zejména potřebuji svoji pleť připravit na dávku sluníčka. Dost dlouho jsem svoji pleť léčila a 4 roky měla pleť posetou pupínky a červenými boláčky. Ale už je to pryč a myslím, že pleť dostala hodně zabrat, tak ji to teď všechno chci vrátit. Vzhledem k tomu, že po odstranění akné mi zůstala suchá pleť, snažím se ji vrátit do původního stavu a k tomu mi pomáhá i toto intenzivní sérum. Kyselina hyaluronová se většinou používá na starší pleť, ale já mám zkušenosti takové, že velmi dobře prospívá i pleti okolo 30 roků a dělá na ní doslova zázraky.

Verdikt

Sérum mi velmi vyhovuje a to z několika důvodů. Používám ho jako základní podklad pod krém (ráno) a jako “masku” (večer). Večer dám 2x více dávky než ráno, ráno stačí množství jedné pumpičky, večer 2-3 dávky. Sérum se ihned, podotýkám, opravdu ihned vstřebá, což je super. Cítím, jako kdybych na pleti měla ochranný štít. Ráno po séru si dám denní krém a pak make up, nebo rovnou BB krém.

Sérum hodnotím opravdu velmi kladně, mám pocit, že svojí pokožce poskytuju dostatečnou hydrataci a ochranu. Také zmenšuje zarudnutí a přijde mi, že i trochu stahuje póry. Hodnotím 4 hvězdičkami.

Hyaluronové sérum

0 Comments
Previous Post
Čístící mýdlo Carbone od slovenské značky Soaphoria recenze
Next Post
Oční voda Euphrasia od značky Nobilis Tilia recenze a zkušenosti

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker