Erborian čisticí krém detox 7 herbs recenze a použití

Erborian Čistící krém Detox 7 Herbs

259 Kč
Share on Facebook

K čemu slouží? Na jaký typ pleti je vhodný? Hlavní složka produktu Testované na zvířatech? Parfemace
čištění pórů, rozjasnění pleti všechny typy pleti, zejména aknózní
  • lékořice
  • křídlatka japonská
  • šišák
  • zelený čaj
  • rozmarýn
  • heřmánek
  • tygří tráva
Ne po bylinkách – poměrně silná, ale velmi příjemná

Ahojky, jsem tu s novou recenzí. Novinka je, že testuji další korejskou kosmetickou značku. Víte jak, ta předchozí korejská kosmetika mě tak očarovala, že jsem si řekla, že vyzkouším kvalitu i ostatních korejských značek. Jmenuje se Erborian a zkouším od nich čisticí krém – 7 bylin (7 Herbs), celý název Erborian Cleansing Cream Aux 7 Herbes.

O značce Erborian

Erborian je francouzsko-korejská značka, založená na vědeckých výzkumech, které jsou neustále vyvíjeny a mají stále nové a nové inovace. Jejich výrobky zanechávají vyrovnanou pokožku bez pocitu mastnoty a mají další skvělé benefity. Používají málo známé bylinky, jako například Křídlatka japonská, tj. vytrvalá rostlina rostoucí na severovýchodě Asie. Určitě si ji vygooglete, já googlila a zjistila jsem, že se používá k hojení ran a jizev. Dále pak lékořice, která snižuje pigmentaci a vznik skvrn a nebo třeba Skullcap, česky Šišák, květina hluchavkovitá, používá se v čínské medicíně a v kosmetice má za účinek sjednocení a rozzáření pleti. Tyto všechny bylinky obsahuje i testovaný krém 7 Herbs, spolu ještě se zeleným čajem, rozmarýnem, tygří trávou a heřmánkem. Tedy celkem 7 bylinek.

Použití čisticího krému Detox 7 Herbs od značky Erborian

Balení výrobku je efektivní, design a obal mě upoutal. Barva krému je krásně světle zelená, což mě při první aplikaci dost překvapilo. Konzistence je krémovitá, ale při kontaktu s vodou se změní na pěnu a ta krásně vyčistí obličej. Já vždy tyhle čisticí krémy nechávám chvilku působit a pak smeji, póry se tak lépe otevřou a vyčistí.

Použití čistícího krému Erborian na ruce
Použití krému – farba je zelená, konzistence krémovitá

Trochu detailnější postup čištění:

Nanesu krém na obličej a krouživými pohyby masíruji, pleť po tom dost zčervená (aspoň mně ano), ale nebojte se, pleť jen reaguje na čištění a lépe se z ní dostanou nečistoty. Výsledek je takový, že na povrch vystupují všechny nečistoty, je dost možné, že se i pokožka na pár dní zhorší. Prosím neďoubat boláčky, nikam to stejně nevede. Pleť se po pár dnech zklidní a bude zregenerovaná. Myslím si, že by bylo dobré tento čísticí krém kombinovat s nějakým regeneračním krémem od stejné značky a popřípadě stejné řady, tj. detox řada od Erborianu. Za mě tedy spokojenost, čisticí krém splnil svoji funkci.

Hodnotím na 4,5 hvězdiček hlavně kvůli ceně, je totiž trochu vyšší, 259 Kč/ 15 ml, ale jak se říká, za kvalitu se někdy musí zaplatit víc korunek.

Čistící krém Detox 7 Herbs

0 Comments
Previous Post
Next Post
uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker