Maxi Vitalis Baobabový olej

349 Kč
Share on Facebook

K čemu slouží? Na jaký typ pleti je vhodný? Hlavní složka produktu Testované na zvířatech? Parfemace
Hydratace, regenerace Všechny typy pleti 100% baobabový olej Ne Žádná výrazná vůně

Určitě znáte Malého prince a jeho baobaby. Já jsem si při mazání baobabovým olejem vzpomněla, jakou měly baobaby nevděčnou roli. Také vzpomínáte? “A je-li planeta příliš malá a baobabů příliš mnoho, roztrhnou ji.”* Kdyby tak Malý princ věděl, jaké skvělé vlastnosti mají semena tohoto stromu. Baobaby jsou opředeny mnoha legendami, určitě si o nich něco přečtěte.

Tento bio baobabový olej, který jsem pro vás testovala je za studena lisovaný. Obsahuje vitamín C, což naše pokožka, zejména v zimním období, potřebuje. Úkolem oleje je hydratovat a zvýšit pružnost naší pokožky. Tím pádem působí i na vrásky, tedy pružná pokožka = žádné vrásky.

ÚČINKY BAOBABOVÉHO OLEJE

Jaké hlavní účinky má? Jsou to: hydratace, zklidnění podrážděné pokožky, odstranění začervenání. Dále se mi skvěle osvědčil na jizvy po akné a oživení unavené pleti (hlavně v zimě, kdy pokožka nemá dostatek vitamínu D). Také je super na pigmentové skvrny (o odstranění skvrn se stará kyselina palmovitá, která má intenzivní regenerační účinky).

POUŽITÍ BAOBABOVÉHO OLEJE

Používám ho na hlavně noc. Aplikace je pomocí rozprašovače, takže jeho nanášení je velmi jednoduché. Doporučuji mít trochu navlhčený obličej, olej se tak rovnoměrně rozetře. Olej pěkně vmasírujte, dopřejte si masáž obličeje, zefektivní to jeho vstřebání.  Co je skvělé udělat, pokud máte pár minut navíc, je třít olej v dlaních, aby se zahřál, lépe se tak uvolňují jednotlivé látky v oleji a pleť olej lépe vstřebá.

Pokožka po namazání není mastná, což je jeho velká výhoda. Nyní jsou pěkné mrazy, takže já olej použila i na horách, když jsem šla na lyže, skvěle hydratuje pleť a také skvěle chrání červené žilky proti mrazu. Nedoporučuju nanášet olej jako podklad pod make up. Na to není olej vhodný. Nejlépe je nechat  ho působit v noci a nebo přes den, pokud máte den bez make-upu :). Takže vraťme se k přírodě a používejme, pokud to jde, oleje co nejvíc, mají velkou škálu pozitivní účinků na naše krásné tváře.

Barva oleje je oříšková a vůně neutrální. Olej jsem vyzkoušela i na tělo, musím říct, je super! Dobře se roztírá a je vhodný na masáže, hlavně díky tomu, že není tak mastný, ale zároveň je dostatečně mastný k příjemné masáži. Ochranný film na pokožce vydrží celých 24 hodin – do další sprchy.

VERDIKT

Celkově je olej velmi příjemný, jak na obličeji tak na pleti. Nelze jinak než hodnotit 5 kvězdičkami. Cena je také velmi příjemná, olej se sice neřadí úplně do nejlevnější kategorie, ale za 100 ml zaplatíme 349 Kč, což je u oleje této kvality příznivá cena.

Baobabový olej BIO Max koupíte TADY.


Baobabový olej

0 Comments
Previous Post
Erborian čisticí krém detox 7 herbs recenze a použití
Next Post
tea tree ole z australského čajovníku

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

uzasna plet newsletter

Sledujte nás na Facebooku

… a na Instagramu

A smile is the best makeup.

Marilyn Monroe

A girl should be two things: classy and fabulous.

Coco Chanel

There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.

Mae West

As usual, there is a great woman behind every idiot.

John Lennon

Think of all the beauty still left around you and be happy.

Anne Frank

Beauty is only skin deep, but ugly goes clean to the bone.

Dorothy Parker